top of page

Штани SARA WORKWEAR LION

Зручні поясні робочі штани з колекції SARA WORKWEAR LION виготовлені з високоякісної тканини. Мають контрастні яскраві вставки та функціональні кишені. Поясні штани SARA WORKWEAR LION ідеально підходять для будь-якої роботи!

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Практична та універсальна у використанні
- Модель широкого спектру використання
- Максимальний комфорт та сучасний дизайн

ОПИС ПРОДУКТУ

SARA WORKWEAR LION – колекція робочого захисного одягу поєднує універсальний дизайн та практичність у використанні. Моделі виготовлені з міцної суміші поліестеру та бавовни. Бавовна у складі тканини поглинає і водночас відводить тепло від тіла. Як результат, одяг забезпечує користувачеві винятковий комфорт. Поліестер підвищує стійкість тканини, роблячи одяг міцним. Поєднання натуральних і штучних волокон гарантує задоволення та комфорт у використанні. Поясні робочі штани SARA WORKWEAR LION характеризуються широким спектром застосування. Універсальне поєднання кольорів робить цю модель сучасною та стильною. Виконані з міцної та стійкої до пошкоджень тканини. Мають потрійні внутрішні та пахові шви. Забезпечують високий рівень комфорту та ідеальну посадку завдяки еластичному поясу. Мають велику кількість функціональних кишень, які дозволять зберігати найнеобхідніші речі для роботи або особисті речі.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-05-140-22-50 - Тканина: 55% cotton / 45% poliester - Щільність тканини: 250 + 5 g/m2 - Колір: синій/червоний Технічний опис виробу: - вшита еластична стрічка в задній частині поясу - ширінка застібається на блискавку - дві кишені з контрастними клапанами (мають додаткову кишеню, що застібається на на липучках) - бокова кишеня з контрастними кулісками та прострочкою - на правій штанині ззаду - подвійна кишеня - дві задні кишені з контрастними накладками, прикриті клапанами - підсилювач колін з місцем для наколінника, застібається на липучку - потрійний внутрішній та паховий шов - штанини оброблені підшивкою

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page