top of page

Штани SARA WORKWEAR PIORUN

Поясні штани SARA WORKWEAR PIORUN виготовлені з високоякісних еластичних та водночас міцних матеріалів. Ця модель має світловідбивні смуги для кращої видимості в темряві.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Антиелектростатичні властивості
- Високоякісні еластичні та водночас міцні матеріали
- Світловідбивні елементи

ОПИС ПРОДУКТУ

SARA WORKWEAR PIORUN – колекція антиелектростатичного робочого одягу, який використовується в місцях, де існує ризик раптового вивільнення електростатичних зарядів. Поясні штани SARA WORKWEAR PIORUN виготовлені з високоякісних еластичних та водночас міцних матеріалів. Ця модель має світловідбивні смуги для кращої видимості в темряві.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-05-150-71-50 - Тканина:64% polyester / 35% cotton / 1% antistatic fibre - Щільність тканини: 245±5 г/м² Технічний опис виробу: - пояс з внутрішньою еластичною стрічкою для регулювання об’єму - застібка на ґудзиках - дві врізні кишені та накладна кишеня збоку - світловідбивна стрічка 3М шириною 2,5 см вшита на штанинах - триголкова прошивка

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016 EN ISO 11611:2015 EN ISO 11612:2015 EN 1149-5:2018

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Автомобільна промисловість - Будівництво - Машинобудування - Виготовлення металу - Авіаційна промисловість - Складальний конвеєр - Складання металевих деталей та компонентів - Маніпуляції з металевими деталями або предметами з гострими або нерівними краями - Лиття - Лиття пластику під тиском

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page