top of page

Штани SARA WORKWEAR POSEJDON

Практичні та зручні штани SARA WORKWEAR POSEJDON з еластичним поясом для ідеальної посадки. Має зручні кишені, підсилювачі колін виконаний з тканини кордура, гарантуючи довговічність і захист. Потрійний внутрішній і паховий шов забезпечують комфорт і міцність. Регулювання талії додатково здійснюється за допомогою липучок з боків.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Пояс з еластичною стрічкою ззаду
- Підсилювачі колін тканиною кордура
- Велика кількість функціональних кишень
- Потрійний внутрішній та паховий шов

ОПИС ПРОДУКТУ

Колекція двоколірних моделей SARA WORKWEAR POSEJDON з практичним і універсальним використанням. Різноманітність тканин і аксесуарів забезпечує тривалий термін служби, незалежно від типу виконуваних робіт. Практичні та зручні штани SARA WORKWEAR POSEJDON з еластичним поясом для ідеальної посадки. Дві кишені з прорізним клапаном і входами з тканини кордура забезпечують зручність і функціональність. Підсилювачі колін також виконані з тканини кордура, гарантуючи довговічність і захист. Потрійний внутрішній та паховий шов забезпечують комфорт і міцність. Регулювання талії додатково здійснюється за допомогою липучок з боків.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-05-220-26-36 - Тканина: 65% polyester / 35% cotton - Щільність тканини:250±5 г/м² Технічний опис виробу: - пояс з еластичною стрічкою ззаду - дві кишені з прорізним клапаном - входи до кишень з тканини кордура - підсилювач колін тканиною кордура - одна задня кишеня з клапаном - петля для інструментів - потрійний внутрішній та паховий шов - додаткове регулювання талії за допомогою липучок з боків

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page