top of page

Штани SARA WORKWEAR SPAWACZ

Робочі штани SARA WORKWEAR SPAWACZ виготовлені зі 100% бавовни. Здатні витримувати високі температури зварювання. Поєднують в собі комфорт, безпеку та довговічність.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- 100% бавовна
- Витримують високі температури зварювання
- Комфорт, безпека та довговічність

ОПИС ПРОДУКТУ

Робочі штани SARA WORKWEAR SPAWACZ мають вогнестійки властивості та виконані зі 100% бавовни - ідеальний вибір для безпечної та комфортної роботи. Пояс з внутрішньою еластичною стрічкою дозволяє регулювати об'єм. Дві кишені з клапанами та накладна кишеня забезпечують зручне зберігання інструментів або інших речей. Шов вогнестійкою контрастною ниткою не тільки додає безпеки, але і створює стильний акцент. Робочі штани SARA WORKWEAR SPAWACZ поєднують в собі високу якість та захист, що робить їх незамінним елементом робочого гардеробу.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-05-190-32-00 - Тканина: 100% cotton - Щільність тканини: 380±5 г/м² Технічний опис виробу: - пояс з внутрішньою еластичною стрічкою для регулювання об’єму - застібка на ґудзику - дві кишені з клапанами - накладна кишеня - контрастний шов вогнестійкими нитками

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016 EN ISO 11611:2015 EN ISO 11612:2015

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

-Автомобільна промисловість -Будівництво -Машинобудування -Виготовлення металу -Авіаційна промисловість -Складальний конвеєр -Складання металевих деталей та компонентів -Маніпуляції з металевими деталями або предметами з гострими або нерівними краями -Лиття -Лиття пластику під тиском

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page