top of page

Штани SARA WORKWEAR STERNIK

Штани робочі SARA WORKWEAR STERNIK забезпечують комфорт та практичність у використанні. Мають ідеальну посадку, міцні та стійки до пошкоджень. Модель має широкий галузевий спектр для застосування.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Практична та універсальна у використанні
- Модель широкого спектру використання
- Максимальний комфорт та сучасний дизайн

ОПИС ПРОДУКТУ

Колекція робочого одягу SARA WORKWEAR STERNIK має стильний та сучасний дизайн. Велика кількість кишень для зберігання необхідних речей додає функціональності. Ідеальний крій та універсальні кольори роблять колекцію комфортною та практичною. Особливості моделей STERNIK - стійкість до механічних пошкоджень, двоколірне поєднання тканини, висока міцність і комфорт використання. Широка колекція, що дозволяє індивідуально підібрати одяг відповідно до умов праці. Різноманітність тканин і аксесуарів забезпечує тривалий термін служби, незалежно від типу виконуваних робіт. Рекомендується для використання як в промисловому, так і в будівельному секторі. Штани робочі SARA WORKWEAR STERNIK - це комфорт та практичність у використанні. Мають еластичний пояс, що забезпечує ідеальну посадку. Виготовлені із суміші поліестеру та бавовни, штани STERNIK прослужать довгий час завдяки своїй міцності та стійкості до пошкоджень. Велика кількість практичних та функціональних кишень для зберігання необхідних речей - ще одна перевага цієї моделі. Модель має широкий галузевий спектр для застосування: для ремонтних та будівельних робітників, слюсарів, механіків, транспортних та виробничих робітників.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- Виробник: SARA (Польща) - Артикул: 1-05-180-71-50 - Тканина: 65% cotton / 35% poliester - Щільність тканини: 280 + 5 g/m2 - Колір: сірий/червоний Технічний опис виробу: - пояс з внутрішньою еластичною стрічкою для регулювання обхвату - дві нижні кишені - одна накладна кишеня збоку - дві задні кишені з контрастними накладками - подвійна накладна кишеня - потрійний внутрішній та паховий шов

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN ISO 13688:2016

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Нафта і газ - Переробна промисловість - Гірничодобувна промисловість - Автомобільний ринок запасних частин - Хімічна промисловість - Машини та обладнання - Дорожні роботи

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page