top of page

Диспенсер для берушів SKYTEC EP14

Багаторазовий диспенсер SKYTEC EP14 для одноразових беруш SKYTEC EP11 (ємність 500 шт). Має настінне кріплення. В комплекті 500 шт. берушів. Беруші виймаються за допомогою простого механізму повороту, а пристрій легко заправляється за кілька швидких і простих кроків.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Стильне настінне кріплення
- Багаторазовий пристрій
- Ємність 500 пар
- Беруші в комплекті

ОПИС ПРОДУКТУ

Багаторазовий диспенсер SKYTEC EP14 для одноразових беруш SKYTEC EP11 (ємність 500 шт). Має настінне кріплення. В комплекті 500 шт. берушів. Беруші виймаються за допомогою простого механізму повороту, а пристрій легко заправляється за кілька швидких і простих кроків. За допомогою простої дії "скрутити, вставити і закрутити" беруші вставляються у вушний канал, щоб захистити слух. Важливо переконатися, що беруші вставлені правильно і добре прилягають, інакше вони можуть не забезпечити належного рівня захисту. Одноразові беруші EP11 мають конічний дизайн, що робить їх найпростішими у використанні серед усіх існуючих сьогодні на ринку. Вони виготовлені з м'якого, яскравого поліуретанового (ПУ) матеріалу для підвищення комфорту та покращення ефективності. Щоб забезпечити швидке та ефективне прилягання до вуха, виконайте прості дії: "скрутіть, вставте, закрутіть". SNR 34 дБ.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- SNR (зниження шуму прі правильному носінні) 34 дБ - Кожна пара берушів упакована в індивідуальну упаковку - Висока продуктивність та комфорт - Новий, унікальний конічний дизайн - Стильне яскраве покриття - Виготовлені з м'якого поліуретанового матеріалу (PU) для підвищеного комфорту - Використовуйте просту дію: "скрутіть, вставте, закрутіть" для вставляння беруш - Повна інтеграція з іншими ЗІЗ - 200 пар берушів в коробці

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN 352-1:2018 ДСТУ EN 352-2:2018

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Виробництво продуктів харчування - Нафта і газ - Автомобільна промисловість - Автомобільні дороги та інфраструктура - Аерокосмічна промисловість - Виробництво

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page