top of page

Каска захисна SKYTEC ROCKMAN С3

Каски ROCKMAN C3 підходять для захисту голови працівників в сфері будівництва, лісового господарства, електротехнічних робіт та загального використання. Модель має 4-точкову текстильну підвісну стрічку і доступна з системою регулювання наголів'я за допомогою штифтового замка або храповика. Модель має вентиляційні отвори.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Відмінні показники поглинання ударів
- Саморозстібні кріплення підборідного ременя
- Стійкий до подряпин
- Легко регулюється за допомогою храповика

ОПИС ПРОДУКТУ

Каски серії ROCKMAN мають безліч опцій і функцій, які задовольняють широкий спектр застосувань. Відповідає стандартам ДСТУ EN 397:2017 (EN 397:2012 + A1:2012' IDT). Каски ROCKMAN важать трохи більше 300 г, вони надзвичайно зручні та надійно прилягають до голови, що дає змогу користувачеві відчувати себе впевнено під час роботи. Доступні в декількох колірних варіантах та з безліччю аксесуарів. Ми впевнені, що ви знайдете каску ROCKMAN, яка ідеально підійде для вашого персоналу Каски ROCKMAN C3 підходять для захисту голови працівників в сфері будівництва, лісового господарства, електротехнічних робіт та загального використання. Модель має 6-точковий пластиковий підвісний ремінь і доступна з системою регулювання наголів'я за допомогою штифтового замка або храповика. Модель має вентиляційні отвори. Корпус шолома з ПНД (виготовлений з первинного гранульованого поліетилену, стабілізованого ультрафіолетовим випромінюванням, що робить оболонку більш стійкою до сонячного). - 6-точковий пластиковий підвісний ремінь розподіляє силу в разі удару та забезпечує оптимальну посадку і комфорт. - 4-точкові саморозстібні кріплення підборідного ременя забезпечують розстібання при досягненні граничного зусилля, щоб уникнути удушення. - Захист шиї: збільшена конструкція задньої частини обтюратора забезпечує посилений захист потилиці. - Вентиляційні отвори дозволяють повітрю циркулювати та охолоджувати голову користувача. - Зручна пластикова пов'язка для поту. - Регульований розмір: 53-62 см для ідеального прилягання, що підвищує комфорт та безпеку носіння.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

- 12 вентиляційних отворів - Корпус шолома з ПНД (виготовлений з первинного гранульованого поліетилену, стабілізованого ультрафіолетовим випромінюванням, що робить оболонку більш стійкою до сонячного) - Прорізи (30 мм) для аксесуарів для захисту слуху або очей - 6-точковий пластиковий підвісний ремінь - Наголов'я, що регулюється застібкою або храповиком (залежить від моделі) - Пластикова налобна пов'язка - 4-точкові саморозстібні кріплення підборідного ременя - Жолоб для дощу - Стандартний козирок (2,5 см) - Зроблено в Німеччині - Вага: 310 г - Кольори: доступна в 6 кольорах

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN 397:2017 (EN 397:2012 + A1:2012' IDT)

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

- Будівництво - Виробництво - Логістика - Електротехніка - Комунальне господарство - Лісове господарство

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page