top of page

Напівмаска 1730-C FFP3 NR D

Фільтруюча напівмаска для ефективного захисту від озону, що утворюється в промислових процесах від зважених часток, туману і диму.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

- Легка та зручна
- забезпечує низький опір диханню доломітового пилу
- М'який внутрішній матеріал забезпечує комфортне носіння протягом усього дня
- Схвалено тест на засмічення доломітовим пилом

ОПИС ПРОДУКТУ

Фільтруюча напівмаска Climax 1730-C FFP3 NR D була розроблена для ефективного захисту від озону, що утворюється в промислових процесах від зважених часток, туману і диму. Маска дуже легка, зручна і пропонує дуже низький опір диханню проти доломітового пилу, дуже дрібного пилу, який закупорює пори тканини, насичуючи фільтруючу поверхню. -М'який внутрішній матеріал: матеріал всередині забезпечує комфорт протягом усього дня. -Регульований носовий затискач: егко регулюється для забезпечення кращого захисту на весь день. -Синтетичні стрічки: не містить матеріалів, виготовлених з натурального каучуку (латексу). Без скоб, одне кільце. -Клапан видиху: забезпечує більший комфорт протягом робочого дня у вологому середовищі та/або при високому темпі роботи.

ДЕТАЛІ ТОВАРУ

-Установчі синтетичні стрічки (без латексу) -Регульований носовий затискач -Клапан видиху -М'який внутрішній матеріал -Максимальний рівень використання: 50 x TLV -Використання: одна робоча зміна (8-10 годин) -Не придатна для багаторазового використання -Схвалено тест на засмічення доломітовим пилом. -Упаковка: 20 штук/коробка.

СТАНДАРТИ

ДСТУ EN 149:2003

ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

Тип використання: шліфування, різання, свердління деревини, нержавіючої сталі, фарбування, лакування та захист від корозії, стійка фарба, лакування фарбою на основі розчинників та видалення азбесту.

ЗАПРОСИТИ ДОКУМЕНТИ АБО ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПРОДУКТ 

В нас найкраща команда працівників, яка швидко та професійно  допоможе вам з вибором продукції згідно ваших потреб та з радістю надасть інформацію по продуктах, які вас зацікавили.

bottom of page